דורה החוקרת – האתר של דורה וחברים

דורה מרקז מוכרת לכולנו כ”דורה”. דורה – נכנסה לחיינו לראשונה דרך מרקע הטלוויזיה בתוכנית מגלים עם דורה כילדה ספרדית סקרנית וחמודה שהזמינה אותנו להתלוות להרפתקאותיה ללמוד ולחוות את עולמה לצד חבריה. בדרכים עוזרת דורה לחברים בעת צרה ומסייעת בפתרון כל תעלומה. דורה החוקרת בתוכנית הטלוויזיה “מגלים עם דורה” סוחפת את כולנו לעולמה המרתק שם אנו פוגשים את החברים הטובים שיחד כולם עסוקים בלפתור אתגרים מהחיים. דורה, בוץ וחטפני איתה לאורך כל הדרך ובאתר של דורה וחברים תוכלו להתלוות לדמויות לשלל משחקי דורה מרתקים.

דורה חברה של כולם גם כאשר הדבר נראה בתלתי אפשרי. כל דמות שדורה פוגשת גם אם היא ממש מעצבנת כמו חטפני השועל, דורה בסוף עם כולם מסתדרת. היא נחושה ומתוקה, סבלנית וחכמה. דורה נותנת לכולם הזדמנות לפתור מכשולים למרות שהיא בעצמה בעל היכולת לפתור הכל בעצמה. דורה מאוד אוהבת את המשפחה שלה ובמיוחד את החבר הקופיף – בוץ וכמובן את בן דודה האהוב – דייגו.

לדורה 2 סדרות שאין ילד שלא מכיר ואוהב ובאתר של דורה תוכלו ליהנות מסרטונים, דפי צביעה ומשחקי דורה מהסדרות הפופולאריות. מגלים עם דורה וכמובן דורה וחברים בעיר הגדולה.

מגלים עם דורה החוקרת

מגלים עם דורה Dora The Explorer סדרת טלוויזיה מצליחה שודרה בערוץ ניקלודאון החל משנת 2000 ולסדרה 5 עונות. דורה נכנסה לחיינו כשהיא בת 7 ובעונה החמישית היא חגגה יומולדת 8. לכל מקום שדורה הולכת היא מלווה בתרמיל הגב הסגול שלה והחבר בוץ. מידיי פעם פוגשים השניים בסדרה ובשלל משחקי דורה את דייגו בן הדוד האהוב. באתר של דורה יש אוסף משחקים עצום של משחקים עם החוקרת האהובה. משחקים שיכולים להתאים לילדים כמעט בכל גיל. משחקים לקטנטנים ולגיל הרך תמצאו באתר בשפע וכולם עם הכוכבים שמופיעים לצד דורה החוקרת בסדרה מגלים עם דורה.

דורה וחברים בעיר הגדולה

לאחר שהסתיימו שידורי הסדרה מגלים עם דורה החוקרת, יצאה הסדרה בה מכבב בן הדוד של דורה – דייגו. הסדרה בשם “רוץ דייגו רוץ” גם קוטפת הצלחה גדולה בקרב הילדים שאהבו לראות על המסך את דורה וחברים בטיולים.

באתר של דורה אוסף משחקי דייגו – משחקים מהסדרה – משחקים מרתקים!

ערוץ ניקלודאון מבין מה ילדים אוהבים ולאחר הסדרה רוץ דייגו רוץ, המתמקדת בדייגו בעיקר, יוצאת סדרה נוספת בכיכובה של דורה, תוכנית בשם דורה וחברים בעיר הגדולה והשאר “היסטוריה”, סדרה נוספת שילדים ולא רק קטנים משוגעים עליה.

בסדרה דורה וחברים בעיר הגדולה הכוכבת שלנו כבר לא ילדה אלא נערה מתבגרת בת 15 עם חלומות חדשים ואתגרים הרבה יותר גדולים. דורה פוגשת בעיר חדשה וכמובן חברים חדשים גם הם מגיעים. בסדרה לדורה מתלווה צמיד ששומר עליה מפני צרה. הסדרה כבר חוללה מהפכה ועם ההצלחה כבר יצאה עונה של דורה וחברים בעיר הגדולה 2.