באבלס קלאסי משחק באבלס אונליין שבו אתם צריכים לירות בקבוצות של בועות. השחקנים פוגשים על מסך סגול לילך בועות מרחפות בשלל צבעים. אם לא ממהרים המסך יורד ואת זה אנחנו רוצים למנוע! כיצד? כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לנצח את המשחק זה לחסל את כל הבועות מבלי שהמסך ירד עליכם. שימו לב שצריך לוודא כי יורים בשלוש בועות או יותר שמחוברות זו לזו ומופיעות באותו צבע. אחרת לא נצליח להעלים אותן! משחק באבלס קלאסי הוא משחק פשוט במבט ראשון.אך אל תתנו לזה לבלבל אתכם, יש כאן אתגר של ממש לכל גיל!

איך לשחק באבלס קלאסי?

יש לכוון את תותח הבועות שמאלה וימינה עד שאתם משוכנעים שיש לכם מטרה טובה לירות לכיוונה, כאמור לפחות שורת בועות בצבעים זהים שמחוברות זו לזו. האם תצליחו לירות לכיוון הנכון כך שהבועות יתפוצצו? את זה נראה! שימו לב – תוכלו למצוא תצוגה מקדימה של הבועה שהגיעה תורה להכנס לתותח בפינה השמאלית התחתונה של המשחק, זה מאפשר לשחקנים לתכנן את הצעדים שלהם קדימה במשחק באבלס קלאסי אותו מנסים לנצח!

באבלס קלאסי הביא אחריו אינספור משחקי באבלס דומים שתמצאו ברחבי האתר וזאת מסיבה פשוטה מאוד, זה פשוט כיף! קל לשחק ויש אתגר מעניין מה שמספק תחושה אמיתית של התקדמות וחשיבה ככל שמתקדמים במשחק.

שחקו באבלס קלאסי ונסו להשיג ניקוד מעולה, נסו לשמור את הבועות שטרם הגיע זמנן להתפוצץ שלמות עד שיגיע תורן. תוכלו לשחק במסך מלא או חלקי איך שתבחרו. על מה שצריך זה עכבר או יד מהירה אם אתם מהנייד ואתם בדרך הנכונה לחוויה מהנה בכל שעה!


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *