משחקי באבלס

משחק באבלס4.6 (92.5%) 8 vote[s]

משחק באבלס

פריב באבלס5 (100%) 1 vote[s]

פריב באבלס

היו הראשונים לדרג!

באבלס אנגרי בירדס

באבלס דורה1 (20%) 2 vote[s]

באבלס דורה

באבלס מיינקראפט5 (100%) 1 vote[s]

באבלס מיינקראפט

בועות בצרורות 25 (100%) 1 vote[s]

בועות בצרורות 2

באבלס היט5 (100%) 1 vote[s]

באבלס היט

היו הראשונים לדרג!

באבלס צבי הנינג'ה

היו הראשונים לדרג!

בועות בצרורות

היו הראשונים לדרג!

באבלס 2

היו הראשונים לדרג!

באבלס במחברת

היו הראשונים לדרג!

באבלס בייבלייד

היו הראשונים לדרג!

באבלס מסתובב קשה

היו הראשונים לדרג!

באבלס חיילים

היו הראשונים לדרג!

באבלס מסתובב דרקון

היו הראשונים לדרג!

באבלס מסתובב

באבלס קלאסי5 (100%) 1 vote[s] באבלס קלאסי משחק באבלס אונליין שבו אתם צריכים לירות בקבוצות של בועות. השחקנים פוגשים על מסך סגול לילך בועות מרחפות בשלל צבעים. אם לא ממהרים […]

באבלס קלאסי

משחקי באבלס - עולם של בועות וצבעים

משחק באבלס כיום, הוא אחד מהמשחקים הפופולאריים ברשת הן עבור ילדים ונוער והן עבור מבוגרים. משחק באבלס הוא משחק קליל ומהנה. משחק הבאבלס מבוסס על בועות שמופיעות על מסך המחשב כל העת (מכאן מקור שם המשחק Bubbles) הבועות מופיעות בכל מיני צבעים. בתחתית של מסך המחשב מופיע תותח, אשר מטרת המשחק היא, באמצעות התותח לפגוע בבועות, לפוצץ אותן ולצבור יתרון.

במשחק באבלס הבועות הצבעוניות מפוזרות על גבי מעלה מסך המחשב שורות שורות, כאשר הן מעורבבות בצבעים שונים. מהתותח שהזכרנו לעיל יוצאת כל פעם בועה בצבע שונה, והמטרה היא לכוון את התותח לכיוון בועה שבמעלה המסך, בועה בעלת צבע זהה ולפוצץ אותה, דהיינו היא תעלם. יש לציין שניתן לפוצץ את הבועות רק כאשר יש שתי בועות בעלות צבע זהה צמודות אחת לשניה. עד כאן נשמע משעמם? כעת מתחיל להיות מעניין! יריתם שלוש יריות בתותח ואף בועה לא התפוצצה? הבועות ירדו שורה וכן הלאה. מטרת משחק באבלס היא שהבועות לא יגיעו לתותח, ז"א עליכם לפוצץ כל הזמן בועות בעלות צבע זהה, כאשר הבועות מגיעות לתותח אתם נפסלים במשחק. שימו לב טרם כל ירייה מה צבע הבועה שבתותח, בשלבי המשחק הראשונים טעות פה ושם זה לא נורא, אך בשלבים מתקדמים, טעות בגלל חוסר תשומת לב לצבע הבועה, עלול לגרום לפסילתכם במשחק.

כל שחקני הבאבלס באתר 1!

ספק אם מי מהגולשים ברשת ומחפשים בה משחקים לא נתקל במשחק הבועות המהנה באבלס. נכון להחיל עליו את ההגדרה 'משחק לכל הגילאים', אבל האמת היא שגם כאשר מבוגרים משחקים בו הם הופכים לילדים. באבלס משחק פלאש צבעוני, תוסס וססגוני, פשוט בתכלית הפשטות. מה שיפה ומרגש בו שאפשר לזכות במשחק באבלס אבל אי אפשר להפסיד. ותמיד אפשר לנסות שוב, לקוות, להאמין, לחדד את החושים, להיות ערני ודרוך, לשכלל את מהירות התגובה ולקלוע בול. המשחק הזה סוחף בפשטותו, כובש, מרתק ומאתגר. אין בו אויבים זוממי רע ולא נדרשות תחבולות כדי להערים על יריבים. זה רק אתם והבועות והשאיפה להתקדם ולעלות שלב.

באבלס הוא משחק פשוט שאינו מצריך הכנות ואמצעים מיוחדים. באתר משחקי באבלס שלנו מוצעות לכם גרסאות רבות, חלקן משודרגות. מה שמושך רבים הוא הישנותו של דפוס אחיד, חזרתה של מתכונת אחת – פיצוץ בועות. אפשר לשחק את המשחק הזה לבד או עם חברים ואפשר בקלות להישאב אל המעיין הבלתי נדלה של משחקי הבאבלס.

משחקי באבלס בכלללל הגרסאות תמצאו באתר באבלס שלנו ושלכם!